wtorek, 8 stycznia 2013

Nowy rok-nowe zmiany

Witajcie!
Skoro mamy nowy rok i u nas zagoszczą pewne zmiany...
Niestety z powodów prywatnych odeszła od nas MagdaM:(
Tworzyła dla nas swoje piękne,delikatne prace prawie od początku więc naprawdę było nam trudno się z nią porzegnac. Kochana życzymy powodzenie w scrapowym świecie dziękujemy że spędziłaś z nami tyle czasu:)

No ale to nie koniec wiadomości, od tego roku będą pracowały z nami dwie nowe bardzo utalentowane scraperki które zapewne każda z was kojarzy a na pewno większośc z was jest fankami ich papierowych poczytań. Przywitajmy więc:Tu Mira! 
Kto mnie zna ten wie, że jestem roztrzepana do bólu w sprawach organizacyjnych, obłędnie leniwa i marudząca, ale mam też wielkie serducho i lubię lubić ludzi, więc mam nadzieję, że i Wy Ludzie polubicie mnie :)
Dziękuję serdecznie dziewczynom budującym to miejsce za zaproszenie do Dream Teamu, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kolorowa i owocna. Życzę wszystkim bawiącym się z nami ogromnych pokładów inspiracji!
orazNazywam się Agnieszka, mieszkam w Warszawie z mężem, dwójką dzieci i stadkiem pociesznych zwierząt domowych. Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się nieco ponad dwa lata temu, od innej mojej pasji jaką jest fotografia. Pewnego dnia pomyślałam, że do moich zdjęć potrzebuję ciekawej oprawy, inaczej na zawsze pozostaną tylko plikami w komputerze. Uwielbiam tworzyć mini albumy, ale i inne formy coraz częściej pojawiają się na moim biurku. Niezmiernie się cieszę, że dołączam do tak kreatywnego teamu, dziękuję Wam dziewczyny za zaproszenie!

Mamy nadzieję, że prace dziewczyn będą was bardzo inspirowac:)
A my już w piątek zapraszamy po nową CardMapkę!
DT ScrapMap! 

2 komentarze:

dziekujemy :)