piątek, 23 marca 2012

CardMapka #2


Witajcie kochani!
Zanim przedstawię Wam moją mapkową propozycję na dziś, chciałabym się przedstawić i trochę Wam siebie przybliżyć. ;)

Mam na imię Emi (właściwie Noemi), w blogowym świecie, noomiy, na codzień jestem uczennicą na w pełnym wymiarze godzin. :) Absolutnie zakochaną w klasycznej muzyce, sztuce nowoczesnej, historii, felietonach. Lubię fotografię (mój poziom to początkujący początkujący, ale bardzo mnie to interesuje), ludzie (ich nastroje, zachowania, miny), no i oczywiście wszelkie formy rękodzieła. Ostatnio uczę się "babciowych robótek" (jak szyć, szydełkować, "drutować"), a od dłuższego czasu kocham scrapbooking/cardmaking. Mój styl (tak jak i ja) jest skrajny, od pochlapanych-kolorowych scrapów po romantyczne, pastelowe, lekko shabby kartki.


I oto moja propozycja CardMapki #2:


Mam nadzieję, że Wam się spodoba, daje dość dużo możliwości i można do niej podejść na wiele sposobów. 


A oto i poczynania naszego DT:

kasia:

viva:

ola:

noomiy:


Zapraszamy do wspólnej zabawy! Mapka obowiązywać będzie 2 tygodnie (do 6 kwietnia 2012, 11:59), a linki do prac stworzonych na jej podstawie prosimy wklejać za pomocą narzędzia inlinkz na dole posta. ***
A już w środę (28 kwietnia 2012) zapraszamy na wyniki CardMapki#1! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i tak fantastyczne prace!


***

Chciałabym jeszcze napisać, że na miesiąc kwiecień została zaproszona Gościnna Projektantka jako, że nie wiedziałyśmy czy ktoś w ogóle znajdzie chwilę na zabawę z nami w marcu. Gościną Projektantkę maja wyłonimy więc z prac zgłoszonych w marcu i kwietniu.

DT ScrapMap

4 komentarze:

 1. Moje pytanie: to jest mapka dl aLO, tak? czy po prostu każdą mapkę można interpretować na swój sposób, czy trzeba trzymać się"planu"?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie nieaktualne:) Teraz widzę: to CardMapka!

  OdpowiedzUsuń
 3. visell kochana, tak tak, to cardmapka :) Na pasku z prawej strony znajdziesz aktualną scrapmapkę, a już za tydzień w piątek kolejna mapka na scrapa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Noomiy fajnie ze napisalas ze jest takie miejsce

  OdpowiedzUsuń

dziekujemy :)