niedziela, 1 kwietnia 2012

Mapka miesiąca-kwiecień

Witamy w pierwszy dzień kwietnia!
Dziś rozpoczynamy nowy cykl-Mapkę Miesiąca:)O co chodzi? Jest to mapka zaprojektowana przez naszego gościa miesiąca który przez cały miesiąc będzie członkiem naszego DT. Mapka jest do waszej dyspozycji przez cały miesiąc-więc nic tylko tworzyć:) A oto nasz bardzo zdolny gość miesiąca,powitajmy:

Twórczynie bloga Kreatywny Kącik. A oto co nasz gość mówi o sobie:
Jestem Bea, Bea z Kreatywnego Kącika. Nazwa mojego bloga wzięła się stąd, że na swoje królestwo mam przeznaczony dosłownie kąt pokoju, niewiele, a w dodatku coraz trudniej jest mi się tam z moimi skarbami pomieścić, ale cieszę się choć z tego kawałka przestrzeni tylko dla siebie. Papierem bawię się od zawsze - rodzice mówią, że nie wyrosłam z laurek. Codzienność moja kręci się wkoło rodziny i domu, ponieważ jestem mamą na pełen etat. Scrapowanie jest dla mnie odskocznią i jestem od tego uzależniona. Nawet jeśli realnie nie scrapuję, to... myślę o tym,planuję... Patrzę na świat z perspektywy "jakby to oscrapować". Zazwyczaj jest właśnie tak, że więcej marzę niż robię, bo czasu przy dwójce dzieci nie mam za wiele, a scrapuję raczej powoli ;) Kocham kolory, zwłaszcza niebieski i zielony (połączenie lasu i nieba - idealne zestawienie), drzewa (niestety życie w lesie się nie spełniło, mieszkam w wielkim mieście), kawę z pianką (w ładnym kubku lub filiżance), literaturę wampiryczną (cudowna odskocznia od codzienności mamy domowej) ....i nade wszystko:  szczęśliwe zakończenia.
Dziękuję ekipie scrap-map za zaproszenie, cieszę się, że takie miejsce powstało i na pewno będę tu często zaglądać, do czego i was zapraszam :)

A oto jej kartkowa mapka którą stworzyła w ramach DT:
A oto kartki naszego zespołu:
Bea

Viva:

Noomiy:

Magda:

Kasia:

Huma:

Ola:

Każdy z was może dołączy do naszego magicznego DT:) Co trzeba zrobić? Nic innego jak tylko tworzyć i brać udział w naszych wyzwaniach. Aby zgłosić waszą pracę wystarczy podlinkować zdjęcie narzędziem na dole postu.
Pozdrawiamy DT Scrap Map! 7 komentarzy:

 1. Dziewczyny! Dzięki za tak piękne i różnorodne interpretacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za świetną mapkę i możliwość lepszego poznania! :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Na podstawie tej mapki kartka sama się tworzyła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna ta mapka, podoba mi się!!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna mapka...może i ja się skuszę i wykonam po raz pierwszy prace na podstawie mapki...

  OdpowiedzUsuń
 6. świetna mapka - nie mogłam się oprzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przepadam za mapkami, ale spróbowałam :)
  Bardzo fajna mapka!

  OdpowiedzUsuń

dziekujemy :)