czwartek, 18 października 2012

nowe twarze w składzie ScrapMap!

Hej kochani! Na początku chciałybyśmy ogromnie podziękować Wam za udział w wyzwaniach, ciepłe słowa i komentarze oraz tworzenie tego miejsca wspólnie z nami! To już ponad pół roku (i ponad 30 mapek) zabawy i wyzwań!

Pracujemy intensywnie, aby to miejsce było dla Was inspirujące i pobudzało Was do kreatywnych działań- już jutro zapraszamy na nową mapkę z fantastycznym sponsorem i nagrodami! A dzisiaj chciałybyśmy przedstawić Wam dwa nasze nowe nabytki w design teamie ScrapMap! Powitajcie wraz z nami Antilight i Fasoolkę!


Hej, mam na imię Kasia. Urodziłam się i wychowałam w Łodzi i tu także pomieszkuję. Wierzcie bądź nie ale gdy po raz pierwszy zobaczyłam scrapbooking stwierdziłam, że to nigdy nie zdoła mnie zainteresować. Myliłam się bardzo i teraz nie wyobrażam sobie życia bez chwytania chwil i wklejania ich w papier, ciapania gessem i chlapania farbą. To jest już część mnie

Mam na imię Kasia, w blogowym świecie- fasoolka. 15 lat temu przyjechałam na studia do Wroclawia i tak już zostało. Rękodzieło towarzyszyło mi od dzieciństwa, a pasja do kolorów i pięknych wzorów pozostała do dzisiaj.
Scrapbooking poznałam ok. 2,5 roku temu - w poszukiwaniu ciekawych wzorów serwetek do decoupage`u natknęłam się na papiery do scrapbookingu i tak się zaczęło :-) Najczęściej robię kartki, jednak ze względu na fantastyczną pamiątkę, coraz częściej ciągnie mnie do scrapów i albumów.
Lubię formy proste, jasne, nieprzeładowane, aczkolwiek zdarza mi się eksperymentować i wtedy w poszukiwaniu ciekawych efektów wykorzystują farby, kredki, tusze, stemple i inne dodatki. Jest mi niezmiernie mło dołączyć do tak wspaniałych i  inspirujących scraperek :)

dziewczyny kochane witajcie w zespole!

Zapraszamy Was wszystkich już jutro na nową mapkę, przy której zobaczycie pierwsze prace Antilight i Fasoolki! Do usłyszenia!2 komentarze:

  1. A nie szukacie czasem jeszcze jednej osoby do Zespołu? Chętnie bym spróbowała swoich sił:)

    OdpowiedzUsuń

dziekujemy :)