środa, 17 kwietnia 2013

ScrapMap DT CALL


Masz głowę pełną pomysłów, trochę wolnego czasu, mapki to Twój żywioł, chętnie się uczysz i lubisz inspirować innych? Świetnie! Czekamy na Twoje zgłoszenie do zespołu ScrapMap! Szukamy osób, którym nie straszne jest przygotowywanie scrapów i kartek, potrafiących rysować własne mapki i publikować posty na blogu (albo chętnych, aby się tego nauczyć!), obecnych na Facebooku (tam odbywa się komunikacja DT) i chętnych do współpracy w naszym zespole! 

Obowiązki:
- Regularne przygotowywanie prac (średnio 2 kartki i 2 scrapy w miesiącu)
- Przygotowywanie mapek i ich publikacja na blogu ScrapMap (średnio raz na 2 miesiące) oraz publikacja podsumowań wyzwań
- Promowanie ScrapMap na własnym blogu, Facebooku i w innych miejscach w sieci

W ramach współpracy oferujemy możliwość nauczenia się nowych rzeczy, zwiększoną ekspozycję w Internecie (linki do Twojego bloga na stronie ScrapMap), nabycie nowych doświadczeń w DT, pracę w miłej i luźnej atmosferze oraz od czasu do czasu pracę na sponsorowanych produktach. 

Jeśli jesteś kreatywna, masz swój styl, lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole, oraz potrafisz efektownie pokazać swoje prace czekamy na maila z Twoim zgłoszeniem, umieść w nim:
- imię, nazwisko
- kilka słów o sobie
- dlaczego chcesz przyłączyć się do ScrapMap
- adres bloga
- doświadczenie w DT (nie jest konieczne!)
-propozycję mapki (może być narysowana w programie graficznym lub odręcznie, chcemy zobaczyć Twój pomysł!) 
- zdjęcia 3 ulubionych prac- pamiętaj, że szukamy osób, które podejmą się robienia kartek i scrapów i chciałybyśmy zobaczyć przykłady obu tych form w Twoim zgłoszeniu!

Zgłoszenie wyślij na adres blogScrapMap(AT)gmail.com w temacie maila wpisz ScrapMap DT CALL. Na Wasze maile czekamy do 30 kwietnia 2013, Skontaktujemy się z wybranymi osobami, a wyniki ogłosimy po majówce- czyli ok 6 Maja!

Powodzenia!

1 komentarz:

dziekujemy :)