piątek, 16 marca 2012

ScrapMapka #1

Witam serdecznie!

Pierwsze cztery wyzwania poprzedzone są przedstawieniem nas, abyście mogły lepiej poznać nasz DT, więc zanim ogłoszę wyzwanie drugie, napiszę krótko o sobie:


Monika Raczkowska w sieci szerzej znana jako Viva. Kobieta wielu zainteresowań, żona wspaniałego męża, matka fantastycznym dzieciom (Filip lat ponad 5 i Adam lat 3,5), "marnująca" czas wolny (haha - co to jest 'czas wolny' przy dwójce małych dzieci?!) na własne przyjemności: scrapbooking, literatura, szydełko i wiele innych słabostek :-). Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew i kubek pysznej kawy... - przynajmniej to ostatnie mam na codzień ;-P. Scrapbookingiem zajmuję się z przerwami od około 6 lat.


Przypadło mi w udziale przygotowanie pierwszej ScrapMapki i przyznam szczerze - nie było łatwo. Była to pierwsza mapka, którą rysowałam i wiem, że dużo jej brakuje, ale mam nadzieję, że Wy, podobnie jak mapkujące ze mną dziewczyny, dostrzeżecie w niej potencjał i dacie radę się z nią zmierzyć, do czego zachęcam szczerze :-).


ScrapMapka #1:
A tak poradził sobie z nią nasz zespół:


Ola:
Noomiy:

 Kasia:

Viva:


Huma:

MagdaM:


Zapraszamy do wspólnej zabawy! Mapka obowiązywać będzie 2 tygodnie, a linki do prac stworzonych na jej podstawie prosimy wklejać za pomocą narzędzia inlinkz poniżej.


A już za tydzień kolejne wyzwanie - tym razem CardMapka#2 zaprojektowana przez Noomiy! Zapraszamy!!8 komentarzy:

 1. mapka cudo!! machne z przyjemnoscia!! i sliczne interpretacje

  OdpowiedzUsuń
 2. no.. mapka cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna mapka! i fajne miejsce w sieci :) będę odwiedzać!

  OdpowiedzUsuń
 4. a mam pytanie laika... jakie ma mieć wymiary? bo nigdy nie robiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ann - obojętne :-). Standardowe wymiary to 30x30cm ale ja np. długo robiłam scrapy 20x20cm. Możesz sobie zrobić nawet A4 - byle by był scrap do mapki :-).

   Usuń
 5. ;) dziękuje za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mapka jest przecudna - wystarczyło na nią spojrzeć, żeby nabrać pędu twórczego :))

  OdpowiedzUsuń

dziekujemy :)